• Dąbrowa Górnicza: 721-170-106
  • Katowice: 669-543-830
Jesteśmy tutaj:

Usługi

W zakresie usług naszego gabinetu Biomed-Bicom znajduje się szereg propozycji mających na celu likwidację niedoskonałości skóry przy pomocy żelazka antycellulitowego lub lasera IPL, diagnostykę organizmu, likwidację zbędnego owłosienia, świecowania uszu czy też leczenie nadpotliwości przy pomocy jonoforezy. Podstawą naszej działalności jest diagnoza organizmu przy pomocy Mezatora – urządzenia, nad którym prace zostały rozpoczęte przez znanego wszystkim naukowca Nicola Teslę. Działa ono z wykorzystaniem technologii NLS i jest w stanie wykryć pasożyty, wirusy oraz bakterie, a także alergie i inne nieprawidłowości w organizmie. Jako alternatywę proponujemy diagnostykę organizmu z wykorzystaniem Analizatora Zdrowia Quantum, który bazuje na medycynie kwantowej. Jeżeli zależy Ci na wysmukleniu sylwetki i poprawieniu wyglądu skóry, musisz wiedzieć, że w naszym gabinecie wykorzystujemy żelazko antycellulitowe do modelowania sylwetki. Wykorzystuje ono jednocześnie trzy metody – masaż próżniowy, elektrystymulację TENS oraz chromoterapię LED. Do naszej dyspozycji posiadamy również laser IPL, który służy do depilacji zbędnego owłosienia, fotoodmładzania skóry, a także do likwidacji skaz pigmentowych czy do usuwania trądziku. Leczymy także nadpotliwość przez jonoforezę – bezbolesny zabieg trwający 15 minut, który należy wykonać od 5 do 10 razy by zauważyć efekty. W naszej ofercie obecne jest również świecowanie uszu metodą Indian Hopi. Przed skorzystaniem z naszych masaży, świecowania uszu, jonoforezy na nadpotliwość lub usług z wykorzystaniem żelazka antycellulitowego, lasera IPL prosimy o zapoznanie się z przeciwwskazaniami do poszczególnych zabiegów.
Diagnoza ogranizmu - Mezator

Badanie organizmu metodą biorezonansu za pomocą urządzenia Mezator to nowość na polskim rynku. Badanie diagnostyczne trwa średnio kilkadziesiąt minut – urządzenie przetwarza fale elektromagnetyczne z organizmu i informację umieszcza na ekranie komputera. Przeskanowanie w ten sposób narządów umożliwia wykrycie licznych pasożytów, grzybów, infekcji czy bakterii.

CZYTAJ WIĘCEJ
Żelazko antycellulitowe

Chcesz się pozbyć cellulitu i ujędrnić biust lub ciało? Współcześnie przy tego typu zabiegach wykorzystuje się żelazko antycellulitowe, które umożliwia modelowanie sylwetki. Urządzenie oddziałuje jednocześnie na skórę, mięśnie i układ limfatyczny. Wykonany w naszym gabinecie zabieg umożliwia uzyskanie poprawę sylwetki w krótkim czasie.

CZYTAJ WIĘCEJ
Analizator Zdrowia Quantum

Badania diagnostyczno-pomiarowe często wiążą się z wieloma zabiegami i godzinami oczekiwania na wyniki. W tym zakresie Analizator Zdrowia Quantum jest urządzeniem rewolucyjnym. Za jego pomocą już w przeciągu kilku minut możemy uzyskać informacje o stanie tkanek czy organów pacjenta – badamy m.in. układ krążenia i hormonalny czy przewód pokarmowy.

CZYTAJ WIĘCEJ
Laseroterapia

Zbędne, niechciane owłosienie, zmarszczki, trądzik czy przebarwienia skóry – z dolegliwościami twarzy i ciała boryka się wielu z nas. Bazujące na impulsowym źródle światła zabiegi pozwalają pozbyć się wielu problemów. Wytwarzane przez urządzenie fale świetlne powodują regenerację skóry, dzięki czemu staje się ona zdrowsza, gładsza i jędrniejsza.

CZYTAJ WIĘCEJ
Nadpotliwość - jonoforeza

Nadmierne wydzielanie potu powoduje dyskomfort zarówno fizyczny, jak i psychiczny. Mokre dłonie, stopy czy kark przypominają o sobie nie tylko ciągłą potrzebą wycierania, ale również nieprzyjemnym zapachem krępującym zarówno zmagającą się z problemem osobą, jak i ludzi przebywających w jej towarzystwie. Jonoforeza to bezbolesny zabieg do walki z nadpotliwością.

CZYTAJ WIĘCEJ
Masaże manualne

Codzienny stres, zmęczenie, bóle kręgosłupa i czy stany zapalne stawów i mięśni – nieprzerwanie zmagamy się z fizycznymi i psychicznymi dolegliwościami, które uniemożliwiają cieszenie się życiem w pełni. Poprawę zdrowia można uzyskać poprzez masaże przeciwbólowe oraz relaksacyjne. Osoby potrzebujące chwili relaksu dla siebie zapraszamy do nas.

CZYTAJ WIĘCEJ
Masaż aparatem Aquavibron

Zmagasz się z zaburzeniami krążenia, bólami kręgosłupa, stanami zapalnymi mięśni chorobami reumatoidalnymi? A może po prostu potrzebujesz chwili odpoczynku i poprawiającego ogólną kondycję relaksu? W naszej placówce wykonujemy lecznicze masaże wodne aparatem Aquavibron, które nie tylko pomagają w leczeniu różnego rodzaju chorób, ale także redukują masę ciała.

CZYTAJ WIĘCEJ
Terapia odchudzająca

Nadwaga jest problemem, który może być przyczyną dyskomfortu psychicznego, a także może prowadzić do wielu poważnych, zagrażających życiu chorób. Osoby chcące zrzucić wagę zapraszamy na wizyty w ramach terapii odchudzającej – zapewniamy także doradztwo odnośnie diety i aktywności fizycznej, tak, aby spotkania przyniosły pożądane efekty.

CZYTAJ WIĘCEJ
Świecowanie uszu metodą Hopi

Przy zmaganiu się z niedosłyszeniem, zawrotami głowy, migreną czy chorobami gardła i nosa konieczne może być oczyszczenie ucha. W naszym gabinecie wykonujemy świecowanie uszu metodą Hopi, co umożliwia oczyszczenie ucha z woskowiny oraz udrażnia zatoki przynosowe. Nie tylko wpływa zatem na poprawę słuchu i ułatwia oddychanie przez nos, ale poprawia ogólny komfort.

CZYTAJ WIĘCEJ